Statusy

Co dělat po restartuJak začít v průběhu věkuOsídlováníZástavbaPopis sekcí MENU

Nákup planetStatusyZkratkovníkExilPolitikyOsobní upgradyML – mateřské lodě

Co dělat před WARDobývání ♦ BankaSGA v číslech


Ve hře se nachází mnoho statusů, ať rasové nebo základní.

Statusy v rase:

President – Čelní a nejdůležitější osoba naší rasy, tento status má pouze jedna osoba a to vůdce rasy.

Velitel SGC – Tento status má též pouze jedna osoba a zaujímá post zástupce vůdce.

Velitel SG týmu – Tento status má 7 hráčů. Jsou to lidé s přístupem k fondu, RA, a dalším možnostem rasy, které jim vůdce povolí.

Občan – Člen rasy se základními právy, má možnost číst a psát na rasové fórum a pokud má 21 a více planet vidí stav rasového fondu a rasové armády.

Vyhnanec – Hráč kterému byl udělen EXIL za neplnění nařízení rasy (daně, výzkum, apod..), nebo dlouhodobou neaktivitu. Ve většině připadů pak tento hráč putuje mezi vyvrhely.

Základní a bonusové statusy:

(celo SGA statusy)

Gold – Tento status je základním, dostane ho každý automaticky hned po registraci. Hráč s tímto statusem může být ve hře neomezenou dobu.

Za Čestnost – Status udělovaný hráčům co po dobu 3 věků hrají bez jakéhokoliv prohřešku proti pravidlům. Způsobuje, že hráč může být ve hře neomezenou dobu, může v obchodě s planetami koupit o 3 planety děnně více než hráč se statusem GOLD. Může tedy denně koupit 6 planet.
!! Udělování tohoto statusu bylo po několika věcích zrušeno a využívá se sporadicky. Například při jednoměsíčních věcích.

Ostuda – Hráč, který disponuje tímto statusem porušil pravidla. Tento status se dává za středně závažné porušení pravidel.

Moderátor – Hráč s tímto statusem má za úkol, kontrolovat zda je konverzace na fórech v rámci slušnosti a normální komunikace. Popřípadě může mazat přizpěvky (všech krom adminů) a dávat bobříka mlčení na 100 – 2000 minut.

AntiMulti (AM) – Hráč s tímto statusem má za úkol kontrolovat ve své rase hráče zda neporušují pravidlo jednoho loginu. Popřípadě jej nahlásí a dotyčné loginy pokud nevysvetlí společnou IP a ID tak jsou po 3 dnech smazány, nebo okamžitě adminem.

Učitel – Tento status mají pouze skušení hráči, kteří mají za úkol pomoci nováčkům ve hře.

Veterán – Skušený hráč, který je již dlouhou dobu ve hře a aktivně se zapojuje do jejího rozvoje. Veteráni mají tzv. Radu starších (16 veteránů + Hlavní veterán), na kterou byla přenesena část práv adminů.


TOPlist