MirovaCzek
 Nick: MirovaCzek
 Status: občan
 Status ve hře: hráč; Veterán

 Motto: Jako maličký jsem byl trošičku namyšlený, ale teď už jsem dokonalý..

Pohlaví: muž
Věk: 19
Doba hraní SG:

Hru Stargate Game hraji něco přes 6 roků, SGG samozdřejmě déle, SGA cca přes 3 roky.

Jak jsem začal hrát: Do této hry mě zasvětil Tok’ra Koalista, už možná proto, že bydlel ve stejné vesnici jako já. Začalo to docela nenápadně, protože mě tato hra vůbec, ale vůbec nebavila. Potom se však přidal ke Koalovi na učení matesos a ten ze mě udělal mladé komplexní UT ačkoliv i planety rád sbírám avšak k tomu jsem se zde na SGA ještě nedostal.
Na SGA mě přivedl hráč rocker ( Traveller ), z důvodu nedostatku UT v rase. No nejprve mě to tu nebavilo, ale jak už osud dříve naznačil, že se nemají dělat unáhlené závěry, tak postupem času SGA zvítězilo. Poté jsem se odebral k rase Olesiané a s dobrou partou lidí ničili rasy kolem sebe. Po té co Olesii smazaly jsem se vrátil domů k Travellerům, ale neodolal jsem lákání Opiho, který mi dal naději k vítězství ve věku, které se mi v mé síni úspěchů chybí.
Rada nováčkům: Jelikož jsem před lety rád a myslím, že i dobře nováčky učil, tak určitě vytrvalost. Každý chce svítit, být ustavní postavou své rasy, ale všechno má svůj čas, každý dobrý hráč, musí mít dobrou a postupnou historii. Možná bych si dovolil jedno heslo, že v jednotě je síla a že barva kterou má hráč na sobě, nerohoduje o tom, jaký je to doopravdy hráč :).

.


TOPlist