Jak začít v průběhu věku

Co dělat po restartuJak začít v průběhu věkuOsídlováníZástavbaPopis sekcí MENU

Nákup planetStatusyZkratkovníkExilPolitikyOsobní upgradyML – mateřské lodě

Co dělat před WARDobývání ♦ BankaSGA v číslech


Poté co dokončíte registrační proces, ocitnete se na hlavní stránce. Měli by jste mít 21 600 000 naqadahu a 10 naqadrií. (toto zkontrolujte, pokud máte něčeho méně kontaktujte adminy, pokud více není to bug)

Zprvu vám tento návod může připadat složitý, nebo se nemůžete v SGA vyznat. Pokud máte nějaký problém, který není zde popsán, nebo souvisí s nepochopením níže uvedeného textu, napiště poštu (kliknutím na nick svítící v levém horním rohu) s dotazem vládě na SGA.
V případě že jste se registrovali a je začátek nového věku (tzn. 1. – 10. den věku) viz, admin pošta a OA (aznámení vedení), použijte návod napsaný zde.

1)Změna osobních politik

V sekci Politiky najdete 2 druhy: Národnost a Státní zřízení

Začneme pěkně zhora, tudíž nastavte Národnost na: Těžař

Jako další změňte Státní zřízení na: Kolonista

2)Nákup (povolání) hrdinů

V sekci Fondy >> Osobní upgrady úplně dole si najměte (kupte) hrdiny: Ekonom a Stavitel

3)Kolonizace

Začněte vstupem (kliknutím na) do sekce Planety. Zaměříte se na tabulku osídlování planet a osídlíte 19 skalnatých planet.

4)Další postup & zástavba

Postavte na všech planetách maximum měst a maximum výroben co pujde. (sekce Stavby) Koukněte do sekce Obchod >> Ostatní koupě, pokud je cena nezaměstnaných pod 0.003, tak nakupujte, když vám dojde naqadah, napište někomu z online vlády o dotaci.
Na každou planetu nakupte 1/2 lidí co se na ní vejde. (zbytek se vám narodí o ekonomickém přepočtu) Postavte opět výrobny co to pujde, stačí odklikat tlačítka vpravo v tabulce.

Pokud máte hotovo až potud, můžete si dát voraz, musíte počkat do ekonomického přepočtu. Za jak dlouho je máte napsáno na hlavní stránce (je to v minutách, takže děleno 60 pokud chcete údaj v hodinách).

5)Zástavba na 100%

Po ekonomickém přepočtu v sekci Stavby postavte maximum výroben.

6)Další postup

Další postup bude zvěřejněn v národní poště a na Oznámení vedení (sekce Fóra).

Dále doporučuji přečíst si help, celý by vám neuškodilo, ale hlavně ten ohledně nákupu planet.

TOPlist