Co dělat po restartu

Co dělat po restartuJak začít v průběhu věkuOsídlováníZástavbaPopis sekcí MENU

Nákup planetStatusyZkratkovníkExilPolitikyOsobní upgradyML – mateřské lodě

Co dělat před WARDobývání ♦ BankaSGA v číslech


Poté co dokončíte registrační proces, ocitnete se na hlavní stránce. Měli by jste mít 21 600 000 naqadahu a 10 naqadrií. (toto zkontrolujte, pokud máte něčeho méně kontaktujte adminy, pokud více není to bug).

1)Změna osobních politik

V sekci Politiky najdete 2 druhy: Národnost a Státní zřízení

Začneme pěkně shora, tudíž nastavte Národnost na: Těžař

Jako další změňte Státní zřízení na: Kolonista

2)Nákup (povolání) hrdinů

V sekci Fondy >> Osobní upgrady úplně dole si najměte (kupte) hrdiny: Ekonom a Stavitel

3)Kolonizace

Pokud je celorasová politika Kolonizace (je oznámeno v národní poště, nebo zjistíte v sekci politiky >> celorasová politika) můžete začít osidlovat planety. Začněte vstupem (kliknutím na) do sekce Planety. Zaměříte se na tabulku osídlování planet a osídlíte 19 skalnatých planet.

4)Další postup & příprava

Vyberte 9 planet (s nejvíce městy). Na nich postavte maximum měst. Na zbylých 10 planetách postavte 21 měst, tak aby na nich bylo 41 měst. Na domovské planetě postavte maximum měst a 200 kasáren.

4.1) Další postup & překolonizování

Tento bod samozřejmě přichází na řadu až po ekonomickém přepočtu (který jste si nastavili při registraci), při němž se vám na planetách rozmnoží obyvatelstvo.

Po uplynutí 24h od kolonizace zboříte na 10 planetách (určených k opuštění) všechny výrobny. V sekci Planety rozklikněte detail vybrané planety a úplně dole je tabulka na přesun populace. Přesunete veškerou populaci na planety, které si necháte (tedy 9 planet + domovská). Když je všech 10 planet určených k opuštění bez lidí, tak v sekci Planety pod tlačítkem detail kliknete na Opustit. Opustíte 10 planet (těch bez lidí) a nakolonizujete 10 nových znovu skalnatých planet.

5)Další přesuny

Poté co jste nakolonizovali znovu do 20 planet, postavte všude kde není maximum měst. Z planet, na které jste předtím přesouvali populaci přesuňte stejným způsobem jako předtím na nově nakolonizované planety z každé planety 155M lidí. Tím získáte vyšší denní porodnost, což zapříčiní více lidí a tím pádem více pracovní síly.

6)Zástavba

Až vůdce rasy přepne celorasovou politiku na Infrastrukturu (bude oznámeno v NP a v infu na hlavní stránce), pokračujte k následujícím krokům.

a)Změna osobních politik

V sekci Politiky nastavte Národnost na: Těžař a státní zřízení na: Farmář

b)Stavba výroben

Každou planetu zastavte maximálně z 1/2 výrobnama (tzn. 22222 míst na planetě a Vy zastavíte pouze 11111 míst výrobnami). Nekupujte si nezaměstnané jsou předražení. (Výrobna = Naquadahový důl)

c)Prodej nezaměstnaných

Po dokončení bodu b) pokračujte do sekce Obchod >> prodej nezaměstnaných. Tam nastavíte cenu podle aktuální prodejní ceny (ta je v sekci Obchod >> ostatní koupě) a kliknete na tlačítko za textem Prodat všechny nezaměstnané ze všech planet.

Pokud prodejní cena nezaměstnaných klesne pod 0.004 za 1ks, zastavěte planety výrobnami na 100% (tedy maximum co lze)

Toto je vše co by jste v průběhu cca 4-5 dní po restartu měli stihnout, aby jste si zaručili pořádný rozjezd.


TOPlist